Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Wygraj książkę „Cela”

15.10.2015
Autor: Grupa Wydawnicza Foksal, redakcja
na okładce książki tytułowa bohaterka w zielonym swetrze Cela

Kiedy powstawała ta książka, Cela była dwunastoletnią dziewczynką z zespołem Downa. Chodziła do szkoły integracyjnej, lubiła język polski i historię, dobrze radziła sobie w kontaktach z rówieśnikami. Dziś dorosła – wciąż zadziwia wyobraźnią i talentem plastycznym. I nadal mówi, że ma moc i odwagę lwa.

Anna Sobolewska opowiada o życiu z dzieckiem z niepełnosprawnością intelektualną od chwili narodzin, poprzez pierwsze doświadczenia życiowe, naukę w domu, w przedszkolu integracyjnym i początek szkoły podstawowej, aż po dorosłość . Przedstawia metody rehabilitacji, naukę samodzielności, terapię opartą na zabawie i wspólnym uczestnictwie w świecie kultury. Pisząc o możliwościach i ograniczeniach ludzi obciążonych tą wadą genetyczną, autorka wskazuje równocześnie, jak twórcze, ciekawe, pełne radości może stać się dla rodziców życie z dzieckiem z zespołem Downa.

Konkurs: wygraj książkę „Cela. Odpowiedź na zespół Downa”

Portal www.niepelnosprawni.pl ma dla Czytelników dwa egzemplarze książki „Cela. Odpowiedź na zespół Downa”, wydanej przez Grupę Wydawniczą Foksal. By wygrać jedną z nich, wystarczy przesłać na adres e-mail: konkursy@integracja.org

 1. Jak okazujesz lub okazywałeś miłość swoim rodzicom/ opiekunom?
 2. Dane adresowe do przesłania ew. wygranej.

Konkurs trwa od momentu ogłoszenia na portalu do 22 października 2015 r. włącznie. Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone książką „Cela. Odpowiedź na zespół Downa”.

 Lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie konkursu. Zwycięzcy (i tylko oni) zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową.

Więcej w regulaminie konkursu.


Konkurs rozstrzygnięty!

Zwycięzcami konkursu są panie Judyta S. z Torunia i Marzena P. z Łęcznej. Gratulujemy!

 

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

 • Moja super rodzinka
  Andżelinka
  16.10.2015, 22:06
  Pomimo wielu lat, kiedy to mieszkam poza moim rodzinnym miastem, dzwonię do rodziców 2 razy dziennie tylko po to, żeby powiedzieć im, że ich kocham. Ponadto co rok w ich urodziny oraz imieniny robię im niespodziankę i bez zapowiedzi pokonuję długą drogę po to aby ich zobaczyć, zaskoczyć i wręczyć ich ulubiony sernik własnoręcznie wykonany. Oprócz tego odwiedzam ich jak tylko znajdę wolny weekend, bo ich widok oraz czas spędzony w rodzinnym domu jest niezastąpiony! :)
  odpowiedz na komentarz
Prawy panel

Sonda

Czy w Twojej miejscowości jest obiekt zasługujący na wyróżnienie w konkursie Lider Dostępności?

Biuletyn

Wspierają nas