Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Konkurs! Wygraj bilety na film „Anioł”

10.08.2015
Autor: redakcja
plakat filmu Anioł - nowożeńcy jadą na jednym rowerze, w górze plakatu - otwarte zielone okno przez które wypada pióro

Portal Niepelnosprawni.pl ma dla Czytelników pięć podwójnych wejściówek do Kina Apolonia w Warszawie na przedpremierowy pokaz filmu pt. „Anioł” w reżyserii Amina Dora. Seans odbędzie się w poniedziałek, 17 sierpnia 2015 r., o godz. 21:00.

W małym miasteczku żyje zwyczajna rodzina – Leba, nauczyciel muzyki, ciężarna żona Lara i dwie córki. Gdy na świat przychodzi upragniony chłopiec Ghadi, okazuje się, że ma zespół Downa. Religijni mieszkańcy nakazują rodzicom oddać dziecko do zakładu opiekuńczego, jednak Lara ma własny pomysł na przyszłość syna – mówi, że Ghadi jest aniołem, zmieniającym losy tych, którzy w niego uwierzą. Wieść o tym szybko się rozprzestrzenia.

Jak obejrzeć ten niezwykły film?

Dla Czytelników portalu Niepelnosprawni.pl dystrybutor Aurora Films przygotował 5 podwójnych zaproszeń na przedpremierowy pokaz filmu „Anioł” do Kina Apolonia przy al. Solidarności 62 w Warszawie.

Pokaz odbędzie się w poniedziałek, 17 sierpnia 2015 r. o godz. 21:00. By zdobyć jedno z zaproszeń, wystarczy wziąć udział w konkursie, który startuje w poniedziałek (10.08.2015) o godz. 13:00. Należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe: W jakim kraju ma miejsce akcja filmu?

5 pierwszych osób, których poprawne odpowiedzi trafią na skrzynkę e-mailową: konkursy@integracja.org, otrzyma podwójne zaproszenia.

Zwycięzcy (i tylko oni) zostaną powiadomieni mailowo.

Zaproszenia do odbioru w siedzibie redakcji portalu.

Więcej w regulaminie konkursu.

UWAGA! Mimo starań, dystrybutorowi nie udało się zorganizować pokazu przedpremierowego filmu „Anioł” w kinie w pełni dostosowanym dla osób z niepełnosprawnością. W kinie Apolonia należy się więc liczyć z barierami architektonicznymi. Jako portal Niepelnosprawni.pl przepraszamy za tę sytuację i deklarujemy, że od tej pory nagrody w naszych konkursach, czyli pokazy filmowe, odbywać się będą już tylko w dostępnych kinach.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Wspierają nas