Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Będą medale ze stołu

10.09.2008
Autor: Filip Miłuński
Źródło: inf. własna
Co najmniej dwa medale dla Polski w tenisie stołowym są już pewne. Trzeci jest w zasięgu ręki. Dziś w finałach gier indywidualnych Natalia Partyka zagra w finale w klasie 10, a jutro Małgorzata Grzelak występująca w klasie 9 powalczy o brąz. Co najmniej srebrny medal zapewnił sobie również Piotr Grudzień.

Natalia Partyka idzie przez turniej indywidualny jak burza. Do tej pory wygrała wszystkie swoje mecze nie oddając rywalkom ani jednego seta. W dzisiejszym półfinale (4 rano czasu polskiego) gładko pokonała Czeszkę Michalę la Bourdonnaye 3:0. W finale zmierzy się z Chinką Lei Fan. Mecz odbędzie się o godz. 13.00 czasu polskiego.

Małgorzata Grzelak w półfinale uległa Chince Lina Lei 3:0. W meczu o brązowy medal spotka się z Turczynką Neslihan Kavas. Spotkanie odbędzie się jutro godz. 04.45 czasu polskiego.

Również jutro w finale gry indywidualnej mężczyzn o złoto powalczy Piotr Grudzień, który w dzisiejszym półfinale pokonał Słowaka Miroslava Jambora 3:0. W finale Polaka czeka trudne zadanie – spotka się z reprezentantem gospodarzy Gang Chenem.


Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Czas pracy osoby z niepełnosprawnością nie może przekraczać 8 godzin na dobę, a przy stopniu znacznym lub umiarkowanym – 7 godzin. Czy słusznie nie stosuje się tych zasad m.in. do osób zatrudnionych w ochronie?

Biuletyn

Wspierają nas