Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Lekkoatleci bez pudła

09.09.2008
Autor: Filip Miłuński
Źródło: inf. własna

Nieudany dzień zanotowali na paraolimpiadzie nasi lekkoatleci. W „Ptasim Gnieździe” rozegrano dziś 20 finałów. Polacy wystąpili w pięciu z nich jednak ani razu nie stanęli na „pudle”, aby odebrać paraolimpijskie medale.

Renata Chilewska zajęła czwarte miejsce w konkursie rzutu dyskiem. Do brązowego medalu zabrakło niewiele. Na potrójna medalistkę z Aten możemy jednak liczyć jeszcze w dwóch konkursach: rzutu oszczepem i pchnięcia kulą.

O włos od medalu był nasz kulomiot Janusz Rokicki. W klasie F57/58 zajął czwarte miejsce zdobywając 1022 punkty. Brązowy medalista  - Grek Anastasios Tsiou wygrał z Rokickim zaledwie jednym punktem!

W biegu na 100 metrów w klasie T36 piąte miejsce zajął Marcin Mielczarek. Karol Kozuń był szósty w rzucie oszczepem w klasie F55/56. Ósme miejsce zajął skoczek w dal Łukasz Łabuch, występujący w klasie F37/38.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Czas pracy osoby z niepełnosprawnością nie może przekraczać 8 godzin na dobę, a przy stopniu znacznym lub umiarkowanym – 7 godzin. Czy słusznie nie stosuje się tych zasad m.in. do osób zatrudnionych w ochronie?

Biuletyn

Wspierają nas