Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Podróż do Miasta Świateł - wygraj audiobook!

16.07.2015
Autor: redakcja
okładka audiobooka - samochody jak z lat 20 XIX wieku

Zachęcamy do udziału w konkursie, w którym można wygrać audiobook „Podróż do Miasta Świateł” Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk, czytany przez aktorkę Annę Dereszowską.

Rose i Nina, mimo że żyją w zupełnie innych czasach, mają bardzo podobne doświadczenia. Obie wyruszają w podróż do miasta świateł ze złamanym sercem. Obie, wbrew faktom, żywią nadzieję, że pobyt w Paryżu przyniesie ukojenie. Czy te oczekiwania się spełnią?

Podążająca śladem Róży Nina pragnie wyjaśnić zagadkę serii kradzieży obrazów słynnej malarki. Na jej drodze pojawi się fascynujący i tajemniczy kolekcjoner sztuki z Argentyny. Razem spróbują się dowiedzieć, kto i dlaczego kradnie dzieła Rose de Vallenord. Tylko czy na pewno Nina może mu zaufać?

Małgorzata Gutowska-Adamczyk znów zabiera czytelników w fascynującą podróż do dziewiętnastowiecznej i współczesnej Francji, snując opowieść o dwóch wyjątkowych kobietach. Równie ważny bohaterem książki jest Paryż – niezwykłe miasto, w którym zarówno cierpienie, jak i szczęście odczuwa się ze zdwojoną intensywnością.


Konkurs: wygraj audiobook „Podróż do Miasta Świateł”

Portal www.niepelnosprawni.pl ma dla Czytelników dwa egzemplarze audiobooka „Podróż do Miasta Świateł” Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk, czytany przez aktorkę Annę Dereszowską z wydawnictwa Nasza Księgarnia.

By wygrać jeden z nich, wystarczy przesłać na adres e-mail konkursy@integracja.org

  1. Krótką odpowiedź na pytanie: Jakie miasto, prawdziwe lub fantastyczne, jest dla Ciebie miejscem, w którym chciał(a)byś mieszkać i dlaczego?
  2. Dane adresowe do przesłania ew. wygranej.

Konkurs trwa od momentu ogłoszenia na portalu do 23 lipca 2015 r. włącznie. Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone audiobookiem „Podróż do Miasta Świateł”.

Lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie konkursu. Zwycięzcy (i tylko oni) zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową.

Więcej w regulaminie konkursu.


Zwycięzcami powyższego konkursu zostali: pani Magdalena J. z Jeżowa i pani Monika Ł. z Dąbrowy Górniczej.

Serdecznie gratulujemy!

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Co myślisz o znoszeniu kolejnych obostrzeń związanych z pandemią COVID-19?

Biuletyn

Wspierają nas