Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Konkurs tylko dla kobiet - wygraj pakiet startowy od Samsunga

15.06.2015
Autor: Redakcja
Biegaczka przekracza metę

28 czerwca 2015 r. już po raz szósty odbędzie się Samsung Irena Women's Run - wspólny bieg tylko dla kobiet, który co roku przyciąga tysiące uczestniczek. Jego ideą jest zachęcenie pań do zdrowego stylu życia i aktywnego wypoczynku. W naszym konkursie do wygrania jest pięć bezpłatnych pakietów startowych, przeznaczonych dla osób z niepełnosprawnością.

Wydarzenie na dobre zagościło w kalendarzu warszawskich imprez sportowych. Zwolenniczki biegania i zdrowego trybu życia tradycyjnie pokonują 5-kilometrową trasę, posiadającą atest PZLA i IAAF, wytyczoną wokół Łazienek Królewskich oraz najładniejszych zakątków Warszawy.

W biegu nie ma przegranych

Bieg kobiet odbywa się pod honorowym patronatem wielokrotnej medalistki olimpijskiej i jednej z największych gwiazd polskiej lekkiej atletyki, Ireny Szewińskiej, która zachęca do udziału w imprezie.

Logo biegu Samsung Irena Women's Run z niebieską postacią biegnącej kobiety

- Bieg kobiet to święto zdrowia, kobiecości i radości - mówi nasza mistrzyni. - Na starcie pojawiają się zarówno panie biegające regularnie, jak i te, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym sportem. Biegniemy wspólnie w duchu radości i zdrowej rywalizacji, niezależnie od wieku i poziomu aktywności sportowej.

Dla zawodniczek organizatorzy biegu przygotowali specjalny pakiet startowy, zawierający m.in. profesjonalną koszulkę sportową, a także upominki od partnerów i sponsorów. Ponadto każda uczestniczka otrzyma na mecie pamiątkowy medal. Tym, co wyróżnia Samsung Irena Women's Run od podobnych wydarzeń, jest fakt, że w tym biegu nie ma wygranych ani przegranych. Główną nagrodą jest satysfakcja, zdrowie i dobra zabawa, czyli wszystko to, co stanowi o wartościach olimpijskich i społecznych.

Uczestniczki biegu ćwiczą w grupie podczas rozgrzewki

Do wspólnego biegania organizatorzy zapraszają wszystkie kobiety, które chcą się dobrze bawić a przy okazji zadbać o swoje zdrowie i kondycję.

Wygraj bezpłatny pakiet startowy

By zdobyć jeden z pięciu bezpłatnych pakietów startowych, wystarczy przesłać na adres konkursy@integracja.org odpowiedź na pytanie:

Ile medali olimpijskich zdobyła w swojej karierze Irena Szewińska?

Pamiętaj! Kto pierwszy, ten lepszy. Jedynie pięć pierwszych poprawnych odpowiedzi od kobiet zostanie nagrodzonych pakietem startowym. Zwyciężczynie (i tylko one) zostaną powiadomione mailowo.

Więcej w regulaminie konkursu.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Co przede wszystkim powinien zrobić nowy rząd premiera Mateusza Morawieckiego dla osób z niepełnosprawnością?

Biuletyn

Wspierają nas