Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

16 września rozpoczyna się V Kampania Parkingowa

08.08.2008
Autor: Magdalena Sułek-Domańska
Źródło: Integracja

16 września br. rusza V. edycja Kampanii Parkingowej ''Czy naprawdę chciałbyś być na naszym miejscu?''. Jeśli masz dość bezprawnego zajmowania ''kopert'' przez sprawnych kierowców, przyłącz się do akcji. Bądź uczestnikiem jednego  z największych społecznych ruchów w Polsce!

W połowie września w Warszawie i wielu innych miastach całego kraju rozpoczyna się piąta edycja Kampanii Parkingowej. W ubiegłym roku współpracowaliśmy z ponad 150 podmiotami z całego kraju, organizacjami pozarządowymi, urzędami, centrami handlowymi i jednostkami Straży Miejskiej. Podobnie jak wówczas, takżę w tym roku naszym celem jest zwrócenie uwagi na problem zajmowania przez pełnosprawnych kierowców "kopert", czyli miejsc przeznaczonych do parkowania dla osób z niepełnosprawnością.

Zapraszamy organizacje i instytucje, które popierają ideę kampanii i chcą razem z nami walczyć o przestrzeganie praw niepełnosprawnych kierowców!

Jak można włączyć się do kampanii?
Podobnie jak w roku ubiegłym wystarczy zadeklarować chęć współpracy, skontaktować się z koordynatorem kampanii i podpisać umowę o współpracy. Umowa jest podstawą do przekazania bezpłatnych materiałów promocyjnych:
- ulotek,
- plakatów,
- praw do użytkowania w 2008r. spotu telewizyjnego,
- praw do użytkowania w 2008r. spotów radiowych,
- gadżetów promocyjnych.

Włączając się w działania Kampanii zyskują Państwo profesjonalnie przygotowane narzędzia  promocyjne i wsparcie organizacyjne Stowarzyszenia. Co więcej, ze względu na ogólnopolski zasięg kampanii zyskują Państwo możliwość promocji lokalnych działań wśród szerokiej grupy odbiorców a także możliwość współpracy z nowymi Partnerami z całej Polski.

Na zgłoszenia czekamy do 1 września  pod numerem telefonu: 22- 536 0 122, 536 0 117 oraz pod adresem mailowym: magdalena.sulek-domanska@integracja.org

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Czy doświadczasz przemocy z powodu niepełnosprawności Twojej, Twojego dziecka lub osoby, którą się opiekujesz?

Biuletyn

Wspierają nas