Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Nick Vujicic w Polsce – wygraj bilety na jego występ!

02.04.2015
Autor: Angela Greniuk
Nick Vujicic z synem

- Jestem podekscytowany na myśl o przyjeździe do Waszego kraju po raz pierwszy. Bardzo się cieszę, że przyjadę, żeby Was zainspirować do tego, jak snuć odważne marzenia i nigdy się nie poddawać – tak mówi Nick Vujicic, gwiazda jednego z największych wydarzeń motywacyjnych w Polsce. Bilety na jego występ są do wygrania w naszym konkursie!

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY

Nick przeszedł długą drogę do tego, by zaakceptować rzeczywistość, odważyć się marzyć o wielkich rzeczach i przeżywać życie w sposób, o jakim mu się nie śniło. O tym, jak się odważyć być szczęśliwym, oraz innych rzeczach, które mogą zmienić postrzeganie świata, bohater opowie podczas swojego show, 30 kwietnia na INEA Stadion w Poznaniu.

Wystąpi tam również Les Brown – jeden z najsławniejszych mówców motywacyjnych, który pomoże uwolnić „nieskończoną wielkość” słuchaczy, oraz inni mówcy zarówno z Polski, jak i ze świata. Oprócz duchowego i emocjonalnego przeżycia, uczestnicy będą mieli możliwość zobaczyć sztukę teatralną, którą przedstawi 40 aktorów.

Wydarzenie jest dostępne dla każdej osoby: nie ma znaczenia wiek, wykształcenie, sprawność i wiara uczestników.


Wszystkich prelegentów, a szczególnie Nicka Vujicica, będzie można zobaczyć na żywo w Poznaniu. Portal www.niepelnosprawni.pl oraz magazyn „Integracja” są patronami medialnymi wydarzenia. Dlatego organizator, firma Milewski&Partnerzy, przekazała dla Czytelników portalu www.niepelnosprawni.pl 10 podwójnych biletów (osoba z niepełnosprawnością plus opiekun) na imprezę „Nick Vujicic w Polsce”, która odbędzie się 30 kwietnia 2015 r. na INEA Stadion w Poznaniu.

By zdobyć jeden z 10 zestawów biletów, wystarczy wziąć udział w konkursie, który startuje w czwartek (02.04.2015) i trwa do 12 kwietnia 2015 roku włącznie. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy przesłać na adres e-mail konkursy@integracja.org:

  1. Krótką odpowiedź na pytanie: Co Cię inspiruje do działania?
  2. Dane adresowe do przesłania ew. wygranej.

Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone zestawem dwóch biletów (dla osoby z niepełnosprawnością i opiekuna) na imprezę „Nick Vujicic w Polsce”, która odbędzie się 30 kwietnia 2015 r. na INEA Stadion w Poznaniu. Zwycięzcy (i tylko oni) zostaną powiadomieni mailowo.

Więcej w regulaminie konkursu.

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY
Prawy panel

Wspierają nas