Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Portal Niepelnosprawni.pl

16.12.2014
Tablet, na monitorze wyświetlony portal niepelnosprawni.pl

Prowadzony przez Integrację portal niepelnosprawni.pl to największy i najbardziej popularny serwis informacyjny w Polsce poruszający tematykę niepełnosprawności.

Portal istnieje od 2003 r. Miesięcznie odwiedza go 200 tys. internautów, a co tydzień ponad 16 tys. osób otrzymuje newsletter informacyjny.

Na niepelnosprawni.pl znajdziemy ponad 21 tys. podstron i codziennie aktualizowaną bazę informacji. Portal przekazuje wiadomości z kraju i ze świata oraz prezentuje artykuły i porady z zakresu prawa, systemu orzecznictwa, aktualnych ulg i uprawnień dla osób z różnymi niepełnosprawnościami. Poprzez publikacje pomaga m.in. w aktywizacji zawodowej, podejmowaniu nauki, wyjazdach na wakacje i turnusy rehabilitacyjne, wyborze szkół integracyjnych. Zamieszczane są na nim przydatne informacje o wydarzeniach kulturalnych, sportowych i innych, a także dane o instytucjach i organizacjach pozarządowych.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

  • Koniecznie chcę się dowiedzieć....
    Robert
    02.01.2016, 14:42
    Koniecznie chcę się dowiedzieć kim jest w rzeczywistości "Integracja" wymieniona w cyt: "Prowadzony przez Integrację portal niepelnosprawni.pl (...)". Proszę o odpowiedź
    odpowiedz na komentarz
Prawy panel

Wspierają nas