Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

"Misja Integracja" w TVP3

15.12.2014
Piotr Pawłowski i Magdalena Różczka

„Misja Integracja” to jeden z niewielu programów telewizyjnych w całości poświęconych niepełnosprawności, a skierowanych nie tylko do osób z niepełnosprawnością. Od 18 lat prowadzi go Piotr Pawłowski, redaktor naczelny magazynu „Integracja” i portalu www.niepelnosprawni.pl. Zrealizowaliśmy już ponad 500 odcinków „Integracji”.

Audycja jest dynamiczna, bogata w ciekawe treści, prezentuje pozytywne przykłady aktywności osób z niepełnosprawnością, nowe możliwości i dobre rozwiązania. Informujemy o istotnych wydarzeniach, zmianach w prawie, lokalnych inicjatywach, ale też napotykanych na co dzień problemach.

Nasz program telewizyjny w tym roku nadawany jest w stacji TVP3 pod nazwą „Misja Integracja”. Zapraszamy na niego w każdą sobotę o godz. 8:50. Powtórki w poniedziałki o godz. 15:40. W nowych odcinkach prowadzący Piotr Pawłowski spotka się z niezwykle ciekawymi gośćmi, z którymi poruszy tematy ważne dla  środowiska i omówi bieżące wydarzenia. Zapraszamy do oglądania!

Zachęcamy do korespondencji, proponowania tematów i bohaterów programu, piętnowania absurdów i dzielenia się z nami ciekawostkami. Napisz do nas: program@integracja.org.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Czas pracy osoby z niepełnosprawnością nie może przekraczać 8 godzin na dobę, a przy stopniu znacznym lub umiarkowanym – 7 godzin. Czy słusznie nie stosuje się tych zasad m.in. do osób zatrudnionych w ochronie?

Biuletyn

Wspierają nas