Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Zamów Paczkę Integracji

15.10.2014
Autor: Redakcja

Paczka INTEGRACJI to grupa wyjątkowych organizacji, instytucji oraz osób prywatnych dystrybuujących nasz bezpłatny magazyn.

Wiemy, że wiele osób z niepełnosprawnością nadal nie ma możliwości otrzymania „Integracji”. Dlatego poszukujemy przyjaciół, którzy włączając się w działania Paczki INTEGRACJI, zamówią magazyn i będą go nieodpłatnie przekazywać wszystkim potrzebującym.

Aby przystąpić do Paczki INTEGRACJI, wystarczy zapoznać się z regulaminem Paczki INTEGRACJI, wypełnić i odesłać podpisany formularz (plik DOCX, 55 KB). Zamówione egzemplarze zostaną dostarczone przez kuriera na podany adres. Należy je rozprowadzić wśród zainteresowanych i najbardziej potrzebujących. Miesięczny koszt przesyłki paczki to 20 złotych, który ponosi wydawca magazynu, czyli Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji. Każda paczka z naszym dwumiesięcznikiem zawiera – w zależności od zamówienia – od 25 do 100 egzemplarzy, a jej cena (20 zł) nie ulega zmianie.

Mile widziane są od Państwa dowolne wpłaty, które mogą być potraktowane jako darowizna na cele statutowe Stowarzyszenia Przyjaciół Integracji.


Zapoznaj się z regulaminem Paczki INTEGRACJI

Wydrukuj formularz Paczki INTEGRACJI (plik DOCX, 55 KB)

Prawy panel

Wspierają nas