W maju kończą się szkolenia z iPFRON+
Szkolenia z nowego systemu wprowadzanego przez PFRON są przeznaczone dla osób z niepełnosprawnościami oraz przedstawicieli podmiotów działających na rzecz ON (fundacje, ngos). Szkolenia mają charakter warsztatowy i są nastawione na zdobycie praktycznej wiedzy i umiejętności dotyczących obsługi systemu iPFRON+.
Szkolenie on-line
Szkolenia będą przeprowadzone drogą internetową, poprzez aplikację Microsoft Teams. Żeby zapisać się na szkolenie, trzeba kliknąć w link i wypełnić formularz.
https://portal-ipfronplus.pfron.org.pl/szkolenia/20-21-04-2023-szkolenie-online/
https://portal-ipfronplus.pfron.org.pl/szkolenia/08-09-05-2023-szkolenie-online/
https://portal-ipfronplus.pfron.org.pl/szkolenia/11-12-05-2023-szkolenie-online/
https://portal-ipfronplus.pfron.org.pl/szkolenia/15-16-05-2023-szkolenie-online/
Szkolenia ułatwią Państwu sprawne poruszanie się po nowym systemie, a tym samym bezproblemowe składanie wniosków. Szkolenia są bezpłatne, dwudniowe, w przypadku pytań, prosimy o kontakt: szkoleniaipfronplus@pfron.org.pl lub 532 727 025.
Jednocześnie informujemy, że już od kwietnia 2023 r. rusza pierwszy program w iPFRON+, za pomocą którego będzie możliwe uzyskanie dofinansowania na naukę języka migowego w pełni online, więcej informacji znajduje się TUTAJ.
Szkolenia realizowane są w ramach projektu „Uniwersalna platforma do projektowania i realizacji programów wsparcia ON wraz ze zintegrowanym modułem analitycznym – System iPFRON+” w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020, Oś Priorytetowa 2 „E-administracja i otwarty rząd”, Działanie 2.1 „Wysoka dostępność i jakość e-usług publicznych”.
Komentarze
brak komentarzy
Polecamy
Co nowego
- Rusza głosowanie na najlepszego i najpopularniejszego sportowca 2024 roku – tegoroczne #Guttmanny nadchodzą
- Seniorzy w artystycznym żywiole
- Wspólna lekcja wrażliwości. Premiera spektaklu „Brzydkie Kacząko”
- Jak muzyka pomaga przebodźcowanym dzieciom? Ciekawe wyniki badań z polskich przedszkoli
- Nawet 30 kilometrów do ginekologa? Nierówny dostęp do ginekologów w Polsce - jak miejsce zamieszkania łączy się z jakością życia Polek?
Dodaj komentarz