Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

O magazynie

Magazyn „Integracja” jest największą tego typu bezpłatną publikacją w kraju. Dostarcza kompleksowej wiedzy z zakresu niepełnosprawności oraz przedstawia Czytelnikom bieżące sprawy i problemy środowiska. Główny cel pisma to dostarczanie rzetelnej informacji, fachowych porad oraz promowanie dobrych rozwiązań.

Magazyn „Integracja” wydajemy od 20 lat. W tym czasie powstało już ponad 120 numerów pisma, które cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Wydawany początkowo 8-stronicowy biuletyn dziś ma formę 60-stronicowego dwumiesięcznika. W 2013 r. zwiększyliśmy nakład do 30 tys. egzemplarzy.

Przejrzyj wydania magazynu „Integracja”

 

 

Komentarz

  • Dlaczego taki magazy nie zajmuje się przestępstwami deweloperów i inspektorów budowlanych,
    pro bono
    14.07.2016, 12:24
    którzy razem wypuszczają na rynek budynki wielorodzinne nie spełniające przepisów dot. osób niepełnosprawnych. Przepisy od 20 lat 1994/2002 rozp. min, mówią wyraznie ,ze budynek powinien w 100% być przystosowany do wózków inw. Zarówno góra jak i parking podziemny- winda , platforma . Przez takie zachowanie Inspektora jaki dewelopera blokują również dofinansowanie z PFRON na dziesięciolecia. PFRON twierdzi, że bloki wybudowane w ciągu 0statnich 20 lat powinny być bez barier arch. A nie są. A PFRON zasłaniając się prawem odmawia. Urzędnicy PFRON nie informują jednak niep.że mogą sprawę złożyć do prokuratury i naglośnić w mediach. Do 10 lat od oddania bloku do użytku można zaskarżyć Inspektora i deweloper. Zawsze wtedy montują windę na własny koszt. iNSPEKTOR z deweloperem bo wiedzą ,że zrobili niezły przekręt prawny.

Dodaj odpowiedź na komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin
Prawy panel

Wspierają nas