Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Warszawa: Eksperci Centrum Integracja w Instytucie Onkologii. Skorzystaj z naszych porad w każdą środę października!

13.10.2021
Autor: Integracja
dwie pracownice Centrum Integracja siedzą w Informacji z wyłożonymi na ladzie materiałami obok siedzi pracownica Informacji

Przez trzy środy października eksperci Integracji będą dostępni także poza stałą siedzibą Centrum Integracja przy ul. Dzielnej 1 w Warszawie. W każdą środę, począwszy od 13 października, w godzinach 8.00-16.00 nasi doradcy będą czekali na Was w Informacji Narodowego Instytutu Onkologii przy ul. Roentgena 5 w Warszawie.

Podczas pierwszego spotkania, w środę 13 października, na warszawskim Ursynowie będzie można zadać pytania ekspertom Integracji dotyczące m.in. ofert pracy dla osób z niepełnosprawnością. Doradca socjalny odpowie także na pytania dotyczące świadczeń i ulg, na jakie mogą liczyć osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Nasi eksperci opowiedzą również o realizowanych przez Integrację projektach, w których warto wziąć udział.

Tydzień później, 20 października, tematem przewodnim będą wnioski, odwołania i skargi. Podczas ostatniego spotkania, 27 października, skupimy się na orzecznictwie o niepełnosprawności i rentach. Warto odwiedzić stoisko Integracji w warszawskim Instytucie Onkologii, nawet jeśli potrzebna jest porada, która nie jest związana z tematem spotkania. Prawnik, doradca zawodowy, doradca socjalny i inni specjaliści chętnie odpowiedzą na Wasze pytania lub umówią się na spotkanie w Centrum Integracja w innym dniu.

grafika z napisem pażdziernik 2021 środy z integracją zapraszamy do Informacji w Narodowym Centrum Onkologii przy ul. Roentgena 5 w warszawie

Opis do grafiki:

Październik 2021

Środy z Integracją

Zapraszamy do Informacji w Narodowym Instytucie Onkologii, przy ul. W.R. Roentgena 5 w Warszawie

  • Porady specjalistów Centrum Integracja w Warszawie:
  • doradcy socjalnego/prawnika,
  • doradcy zawodowego/pośrednika pracy.
  • dziennikarzy/redaktorów Integracji i portalu Niepelnosprawni.pl

Możesz się zwrócić do nas z każdą sprawą, w tym m.in.:

  • środa, 13.10, 8.00-15.00 Jak znaleźć pracę? Jakie należą ci się świadczenia i ulgi? W jakich projektach możesz uczestniczyć?
  • środa, 20.10, 8.00-15.00 Kto i gdzie może ci pomóc? Jak napisać wnioski, odwołania, skargi itp.?
  • środa, 27.10, 8.00-15.00 Jak uzyskać orzeczenie o niepełnosprawności? Jak łączyć rentę z pracą? Ile można dorobić?

Opowiedz nam swoją historię. 

Osobiste spotkania mają moc

W Instytucie Onkologii będzie można również przeczytać, zabrać ze sobą i dowiedzieć się, jak zaprenumerować bezpłatny magazyn „Integracja”. W najnowszym numerze zachęcamy do aktywności fizycznej i uprawiania sportu oraz wspominamy igrzyska paraolimpijskie w Tokio, które odbyły się w sierpniu. Dostępne będą również wybrane numery archiwalne magazynu.

Zapraszamy również, nawet jeśli akurat nie potrzebują Państwo żadnej porady. Chętnie poznamy się osobiście. Eksperci Integracji będą dostępni w trzy kolejne środy od 13 do 27 października od godziny 8.00 do 16.00.

Warto uważnie śledzić nasze media społecznościowe. Informujemy tam m.in. o planowanych spotkaniach.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Wspierają nas