Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Program igrzysk

12.02.2014
Autor: Tomasz Przybyszewski
Źródło: sochi2014.com

Terminarz XI Zimowych Igrzysk Paraolimpijskich Soczi 2014

Godziny podane są według naszego czasu


7 marca

Ceremonia otwarcia


8 marca

Narciarstwo zjazdowe

7:00 Zjazd kobiet (zawodniczki niewidome i niedowidzące) - konkurencja medalowa

7:15 Zjazd kobiet (zawodniczki niepełnosprawne ruchowo - stojące) - konkurencja medalowa

7:35 Zjazd kobiet (zawodniczki niepełnosprawne ruchowo - siedzące) - konkurencja medalowa

7:50 Zjazd mężczyzn (zawodnicy niewidomi i niedowiczący) - konkurencja medalowa

8:10 Zjazd mężczyzn (zawodnicy niepełnosprawni ruchowo - stojący) - konkurencja medalowa

8:50 Zjazd mężczyzn (zawodnicy niepełnosprawni ruchowo - siedzący) - konkurencja medalowa

Biatlon

7:00 Bieg kobiet na 6 km (zawodniczki niepełnosprawne ruchowo - siedzące) - konkurencja medalowa

7:25 Bieg mężczyzn na 7,5 km (zawodnicy niepełnosprawni ruchowo - siedzący) - konkurencja medalowa (Kamil Rosiek)

9:00 Bieg kobiet na 6 km (zawodniczki niepełnosprawne ruchowo - stojące) - konkurencja medalowa

9:15 Bieg mężczyzn na 7,5 km (zawodnicy niepełnosprawni ruchowo - stojący) - konkurencja medalowa (Witold Skupień)

10:05 Bieg kobiet na 6 km (zawodniczki niewidome i niedowidzące) - konkurencja medalowa

10:44 Bieg mężczyzn na 7,5 km (zawodnicy niewidomi i niedowidzący) - konkurencja medalowa

Hokej na sledżach

6:30 Czechy - Norwegia - mecz grupy A

10:00 Kanada - Szwecja - mecz grupy A

13:30 USA - Włochy - mecz grupy B

17:00 Rosja - Korea Płd. - mecz grupy B

Curling na wózkach

6:30 Rosja - Chiny - mecz grupowy

6:30 Korea Płd. - Norwegia - mecz grupowy

6:30 Kanada - Wielka Brytania - mecz grupowy

6:30 Słowacja - USA - mecz grupowy

12:30 Szwecja - Finlandia - mecz grupowy

12:30 Kanada - Rosja - mecz grupowy

12:30 USA - Korea Płd. - mecz grupowy

12:30 Norwegia - Chiny - mecz grupowy


9 marca

Narciarstwo alpejskie

7:00 Super gigant mężczyzn (zawodnicy niewidomi i niedowiczący) - konkurencja medalowa (Maciej Krężel z przewodniczką Anną Ogarzyńską)

7:20 Super gigant mężczyzn (zawodnicy niepełnosprawni ruchowo - stojący) - konkurencja medalowa (Andrzej Szczęsny)

8:15 Super gigant mężczyzn (zawodnicy niepełnosprawni ruchowo - siedzący) - konkurencja medalowa

Biegi narciarskie

7:00 Bieg mężczyzn na 15 km (zawodnicy niepełnosprawni ruchowo - siedzący) - konkurencja medalowa (Kamil Rosiek)

9:30 Bieg kobiet na 12 km (zawodniczki niepełnosprawne ruchowo - siedzące) - konkurencja medalowa

Hokej na sledżach

6:30 Czechy - Szwecja - mecz grupy A

10:00 Kanada - Norwegia - mecz grupy A

13:30 USA - Korea Płd. - mecz grupy B

17:00 Rosja - Włochy - mecz grupy B

Curling na wózkach

6:30 USA - Norwegia - mecz grupowy

6:30 Szwecja - Wielka Brytania - mecz grupowy

6:30 Chiny - Słowacja - mecz grupowy

6:30 Finlandia - Rosja - mecz grupowy

12:30 Kanada - Szwecja - mecz grupowy

12:30 Finlandia - Słowacja - mecz grupowy

12:30 Wielka Brytania - Korea Płd. - mecz grupowy


10 marca

Narciarstwo alpejskie

7:00 Super gigant kobiet (zawodniczki niewidome i niedowidzące) - konkurencja medalowa

7:20 Super gigant kobiet (zawodniczki niepełnosprawne ruchowo - stojące) - konkurencja medalowa

7:55 Super gigant kobiet (zawodniczki niepełnosprawne ruchowo - siedzące) - konkurencja medalowa

Biegi narciarskie

7:00 Bieg mężczyzn na 20 km stylem klasycznym (zawodnicy niepełnosprawni ruchowo - stojący) - konkurencja medalowa

8:00 Bieg mężczyzn na 20 km stylem klasycznym (zawodnicy niewidomi i niedowidzący) - konkurencja medalowa

9:55 Bieg kobiet na 15 km stylem klasyczym (zawodniczki niepełnosprawne ruchowo - stojące) - konkurencja medalowa

10:20 Bieg kobiet na 15 km stylem klasycznym (zawodniczki niewidome i niedowidzące) - konkurencja medalowa

Curling na wózkach

6:30 Korea Płd. - Rosja - mecz grupowy

6:30 USA - Kanada - mecz grupowy

6:30 Finlandia - Norwegia - mecz grupowy

6:30 Chiny - Szwecja - mecz grupowy

12:30 Słowacja - Wielka Brytania - mecz grupowy

12:30 Korea Płd. - Chiny - mecz grupowy

12:30 Rosja - USA - mecz grupowy

12:30 Kanada - Norwegia - mecz grupowy


11 marca

Narciarstwo alpejskie

6:30 Zjazd do super kombinacji kobiet (zawodniczki niewidome i niedowidzące)

6:45 Zjazd do super kombinacji kobiet (zawodniczki niepełnosprawne ruchowo - stojące)

9:10 Zjazd do super kombinacji kobiet (zawodniczki niepełnosprawne ruchowo - siedzące)

7:25 Zjazd do super kombinacji mężczyzn (zawodnicy niewidomi i niedowidzący) (Maciej Krężel z przewodniczką Anną Ogarzyńską)

7:50 Zjazd do super kombinacji mężczyzn (zawodnicy niepełnosprawni ruchowo - stojący) (Andrzej Szczęsny)

8:30 Zjazd do super kombinacji mężczyzn (zawodnicy niepełnosprawni ruchowo - siedzący)

12:30 Slalom do super kombinacji kobiet (zawodniczki niewidome i niedowidzące) - konkurencja medalowa

12:40 Slalom do super kombinacji kobiet (zawodniczki niepełnosprawne ruchowo - stojące) - konkurencja medalowa

13:00 Slalom do super kombinacji kobiet (zawodniczki niepełnosprawne ruchowo - siedzące) - konkurencja medalowa

13:10 Slalom do super kombinacji mężczyzn (zawodnicy niewidomi i niedowidzący) - konkurencja medalowa (Maciej Krężel z przewodniczką Anną Ogarzyńską)

13:30 Slalom do super kombinacji mężczyzn (zawodnicy niepełnosprawni ruchowo - stojący) - konkurencja medalowa (Andrzej Szczęsny)

14:05 Slalom do super kombinacji mężczyzn (zawodnicy niepełnosprawni ruchowo - siedzący) - konkurencja medalowa

Biatlon

7:00 Bieg kobiet na 10 km (zawodniczki niepełnosprawne ruchowo - siedzące) - konkurencja medalowa

7:48 Bieg mężczyzn na 12,5 km (zawodnicy niepełnosprawni ruchowo - siedzący) - konkurencja medalowa (Kamil Rosiek)

10:00 Bieg kobiet na 10 km (zawodniczki niepełnosprawne ruchowo - stojące) - konkurencja medalowa

10:20 Bieg mężczyzn na 12,5 km (zawodnicy niepełnosprawni ruchowo - stojący) - konkurencja medalowa (Witold Skupień)

11:30 Bieg kobiet na 10 km (zawodniczki niewidome i niedowidzące) - konkurencja medalowa

11:45 Bieg mężczyzn na 12,5 km (zawodnicy niewidomi i niedowidzący) - konkurencja medalowa

Hokej na sledżach

6:30 Korea Płd. - Włochy - mecz grupy B

10:00 Norwegia - Szwecja - mecz grupy A

13:30 USA - Rosja - mecz grupy B

17:00 Kanada - Czechy - mecz grupy A

Curling na wózkach

6:30 Rosja - Szwecja - mecz grupowy

6:30 Wielka Brytania - Finlandia - mecz grupowy

6:30 Korea Płd. - Słowacja - mecz grupowy

12:30 Chiny - Kanada - mecz grupowy

12:30 Norwegia - Wielka Brytania - mecz grupowy

12:30 Szwecja - Słowacja - mecz grupowy

12:30 USA - Finlandia - mecz grupowy


12 marca

Biegi narciarskie

7:00 Biegi sprinterskie na 1 km mężczyzn (zawodnicy niepełnosprawni ruchowo - siedzący) - kwalifikacje (Kamil Rosiek)

7:20 Biegi sprinterskie na 1 km kobiet (zawodniczki niepełnosprawne ruchowo - siedzące) - kwalifikacje

7:37 Biegi sprinterskie na 1 km mężczyzn stylem dowolnym (zawodnicy niepełnosprawni ruchowo - stojący) - kwalifikacje (Witold Skupień)

7:57 Biegi sprinterskie na 1 km kobiet stylem dowolnym (zawodniczki niepełnosprawne ruchowo - stojące) - kwalifikacje

8:16 Biegi sprinterskie na 1 km mężczyzn stylem dowolnym (zawodnicy niewidomi i niedowidzący) - kwalifikacje

8:28 Biegi sprinterskie na 1 km kobiet stylem dowolnym (zawodniczki niewidome i niedowidzące) - kwalifikacje

9:30 Biegi sprinterskie na 1 km mężczyzn (zawodnicy niepełnosprawni ruchowo - siedzący) - półfinały (ew. Kamil Rosiek)

9:40 Biegi sprinterskie na 1 km kobiet (zawodniczki niepełnosprawne ruchowo - siedzące) - półfinały

9:51 Biegi sprinterskie na 1 km mężczyzn stylem dowolnym (zawodnicy niepełnosprawni ruchowo - stojący) - półfinały (ew. Witold Skupień)

10:01 Biegi sprinterskie na 1 km kobiet stylem dowolnym (zawodniczki niepełnosprawne ruchowo - stojące) - półfinały

10:12 Biegi sprinterskie na 1 km mężczyzn stylem dowolnym (zawodnicy niewidomi i niedowidzący) - półfinały

10:22 Biegi sprinterskie na 1 km kobiet stylem dowolnym (zawodniczki niewidome i niedowidzące) - półfinały

10:48 Finał biegu sprinterskiego na 1 km mężczyzn (zawodnicy niepełnosprawni ruchowo - siedzący) - konkurencja medalowa (ew. Kamil Rosiek)

10:57 Finał biegu sprinterskiego na 1 km kobiet (zawodniczki niepełnosprawne ruchowo - siedzące) - konkurencja medalowa

11:06 Finał biegu sprinterskiego na 1 km mężczyzn stylem dowolnym (zawodnicy niepełnosprawni ruchowo - stojący) - konkurencja medalowa (ew. Witold Skupień)

11:15 Finał biegu sprinterskiego na 1 km kobiet stylem dowolnym (zawodniczki niepełnosprawne ruchowo - stojące) - konkurencja medalowa

11:24 Finał biegu sprinterskiego na 1 km mężczyzn stylem dowolnym (zawodnicy niewidomi i niedowidzący) - konkurencja medalowa

11:33 Finał biegu sprinterskiego na 1 km kobiet stylem dowolnym (zawodniczki niewidome i niedowidzące) - konkurencja medalowa

Hokej na sledżach

13:00 Mecz o miejsca 5-8

17:00 Mecz o miejsca 5-8

Curling na wózkach

6:30 Norwegia - Słowacja - mecz grupowy

6:30 Kanada - Korea Płd. - mecz grupowy

6:30 USA - Chiny - mecz grupowy

6:30 Rosja - Wielka Brytania - mecz grupowy

12:30 Szwecja - USA - mecz grupowy

12:30 Chiny - Finlandia - mecz grupowy

12:30 Norwegia - Rosja - mecz grupowy


13 marca

Narciarstwo alpejskie

13:00 Pierwszy przejazd slalomu mężczyzn (zawodnicy niewidomi i niedowidzący) (Maciej Krężel z przewodniczką Anną Ogarzyńską)

13:15 Pierwszy przejazd slalomu mężczyzn (zawodnicy niepełnosprawni ruchowo - stojący) (Andrzej Szczęsny, Michał Klos)

13:55 Pierwszy przejazd slalomu mężczyzn (zawodnicy niepełnosprawni ruchowo - siedzący) (Igor Sikorski, Rafał Szumiec)

16:00 Drugi przejazd slalomu mężczyzn (zawodnicy niewidomi i niedowidzący) - konkurencja medalowa (Maciej Krężel z przewodniczką Anną Ogarzyńską)

16:10 Drugi przejazd slalomu mężczyzn (zawodnicy niepełnosprawni ruchowo - stojący) - konkurencja medalowa (Andrzej Szczęsny, Michał Klos)

16:35 Drugi przejazd slalomu mężczyzn (zawodnicy niepełnosprawni ruchowo - siedzący) - konkurencja medalowa (Igor Sikorski, Rafał Szumiec)

Hokej na sledżach

10:00 Półfinał

17:00 Półfinał

Curling na wózkach

6:30 Finlandia - Korea Płd. - mecz grupowy

6:30 Wielka Brytania - USA - mecz grupowy

6:30 Słowacja - Kanada - mecz grupowy

6:30 Szwecja - Norwegia - mecz grupowy

12:30 Wielka Brytania - Chiny - mecz grupowy

12:30 Słowacja - Rosja - mecz grupowy

12:30 Korea Płd. - Szwecja - mecz grupowy

12:30 Finlandia - Kanada - mecz grupowy


14 marca

Narciarstwo alpejskie

7:00 Parasnowboardowy cross mężczyzn (zawodnicy niepełnosprawni ruchowo - stojący) - konkurencja medalowa (Wojciech Taraba)

7:00 Parasnowboardowy cross kobiet (zawodniczki niepełnosprawne ruchowo - stojące) - konkurencja medalowa

13:00 Pierwszy przejazd slalomu kobiet (zawodniczki niewidome i niedowidzące)

13:15 Pierwszy przejazd slalomu kobiet (zawodniczki niepełnosprawne ruchowo - stojące)

13:40 Pierwszy przejazd slalomu kobiet (zawodniczki niepełnosprawne ruchowo - siedzące)

16:00 Drugi przejazd slalomu kobiet (zawodniczki niewidome i niedowidzące) - konkurencja medalowa

16:10 Drugi przejazd slalomu kobiet (zawodniczki niepełnosprawne ruchowo - stojące) - konkurencja medalowa

16:30 Drugi przejazd slalomu kobiet (zawodniczki niepełnosprawne ruchowo - siedzące) - konkurencja medalowa

Biatlon

7:00 Bieg mężczyzn na 15 km (zawodnicy niepełnosprawni ruchowo - siedzący) - konkurencja medalowa (Kamil Rosiek)

7:20 Bieg kobiet na 12,5 km (zawodniczki niepełnosprawne ruchowo - siedzące) - konkurencja medalowa

9:30 Bieg mężczyzn na 15 km (zawodnicy niepełnosprawni ruchowo - stojący) - konkurencja medalowa (Witold Skupień)

10:58 Bieg kobiet na 12,5 km (zawodniczki niepełnosprawne ruchowo - stojące) - konkurencja medalowa

12:20 Bieg mężczyzn na 15 km (zawodnicy niewidomi i niedowidzący) - konkurencja medalowa

12:25 Bieg kobiet na 12,5 km (zawodniczki niewidome i niedowidzące) - konkurencja medalowa

Hokej na sledżach

10:00 Mecz o 7. miejsce

17:00 Mecz o 5. miejsce

Curling na wózkach

6:00 Sesja barażowa (jeśli będzie potrzebna)

11:00 Sesja barażowa (jeśli będzie potrzebna)

16:00 Sesja barażowa (jeśli będzie potrzebna)


15 marca

Narciarstwo alpejskie

6:30 Pierwszy przejazd slalomu giganta mężczyzn (zawodniczy niewidomi i niedowidzący) (Maciej Krężel z przewodniczką Anną Ogarzyńską)

6:55 Pierwszy przejazd slalomu giganta mężczyzn (zawodnicy niepełnosprawni ruchowo - stojący) (Andrzej Szczęsny, Michał Klos)

7:45 Pierwszy przejazd slalomu giganta mężczyzn (zawodnicy niepełnosprawni ruchowo - siedzący) (Igor Sikorski, Rafał Szumiec)

10:00 Drugi przejazd slalomu giganta mężczyzn (zawodnicy niewidomi i niedowidzący) - konkurencja medalowa (Maciej Krężel z przewodniczką Anną Ogarzyńską)

10:20 Drugi przejazd slalomu giganta mężczyzn (zawodnicy niepełnosprawni ruchowo - stojący) - konkurencja medalowa (Andrzej Szczęsny, Michał Klos)

10:55 Drugi przejazd slalomu giganta mężczyzn (zawodnicy niepełnosprawni ruchowo - siedzący) - konkurencja medalowa (Igor Sikorski, Rafał Szumiec)

Biegi narciarskie

7:00 Sztafeta mieszana 4x2,5 km - konkurencja medalowa

9:00 Sztafeta kat. open 4x2,5 km - konkurencja medalowa

Hokej na sledżach

10:00 Mecz o 3. miejsce - konkurencja medalowa

17:00 Finał - konkurencja medalowa

Curling na wózkach

6:30 Półfinały

12:30 Mecz o 3. miejsce - konkurencja medalowa

12:30 Finał - konkurencja medalowa


16 marca

Narciarstwo alpejskie

6:30 Pierwszy przejazd slalomu giganta kobiet (zawodniczki niewidome i niedowidzące)

6:55 Pierwszy przejazd slalomu giganta kobiet (zawodniczki niepełnosprawne ruchowo - stojące)

7:35 Pierwszy przejazd slalomu giganta kobiet (zawodniczki niepełnosprawne ruchowo - siedzące)

10:00 Drugi przejazd slalomu giganta kobiet (zawodniczki niewidome i niedowidzące) - konkurencja medalowa

10:15 Drugi przejazd slalomu giganta kobiet (zawodniczki niepełnosprawne ruchowo - stojące) - konkurencja medalowa

10:45 Drugi przejazd slalomu giganta kobiet (zawodniczki niepełnosprawne ruchowo - siedzące) - konkurencja medalowa

Biegi narciarskie

7:00 Bieg mężczyzn na 10 km stylem dowolnym (zawodnicy niepełnosprawni ruchowo - stojący) - konkurencja medalowa (Witold Skupień)

7:20 Bieg mężczyzn na 10 km stylem dowolnym (zawodnicy niewidomi i niedowidzący) - konkurencja medalowa

8:23 Bieg kobiet na 5 km stylem dowolnym (zawodniczki niepełnosprawne ruchowo - stojące) - konkurencja medalowa

8:40 Bieg kobiet na 5 km stylem dowolnym (zawodniczki niewidome i niedowidzące) - konkurencja medalowa

9:30 Bieg kobiet na 5 km (zawodniczki niepełnosprawne ruchowo - siedzące) - konkurencja medalowa

9:45 Bieg mężczyzn na 10 km (zawodnicy niepełnosprawni ruchowo - siedzący) - konkurencja medalowa (Kamil Rosiek)

Ceremonia zamknięcia


Głównym sponsorem serwisu Soczi 2014 jest:

Logo Allianz

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Jak w tym roku spędzisz wakacje?

Biuletyn

Wspierają nas