Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Torunianin założył portal randkowy dla osób niepełnosprawnych

14.01.2014
Autor: Małgorzata Kwiatek
Źródło: torun.gazeta.pl

Niepełnosprawni mają takie same potrzeby jak pełnosprawni - potrzebują miłości i kogoś bliskiego. Z myślą o nich powstał portal randkowy Zakleciwsobie.pl. Założył go torunianin Łukasz Brunacki, który sam jest niepełnosprawny.

To nie pierwszy tego typu portal w Polsce, ale jego twórca zapewnia, że zapotrzebowanie na takie miejsca jest spore. - Niepełnosprawnemu łatwiej zarejestrować się, gdy wie, że po drugiej stronie jest ktoś w podobnej sytuacji - przekonuje Łukasz, który swoją twarzą firmuje portal.

Sam też jest niepełnosprawny - urodził się bez rąk. Torunianin nie ma problemów z nawiązywaniem znajomości, normalnie żyje i pracuje, ale wie, że dla ludzi borykających się z ciężką chorobą czy poruszających się na wózku często problemem jest samo wyjście z domu, o wybraniu się na randkę nie wspominając.

Przeczytaj cały tekst

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

 • Płatny szkolenia i staż
  Irena Maciura
  24.04.2018, 12:29
  Szanowni Państwo, Informujemy, iż na terenie województwa lubelskiego z dniem 1.04.2018 r. rozpoczęliśmy realizacje projektu „W PEŁNI aktywni!” , nr RPLU.11.01.00-06-0011/17 Projekt skierowany jest do osób w wieku powyżej 18 roku życia z niepełnosprawnościami, wykluczone (w tym dotknięte ubóstwem) lub osoby zagrożone ubóstwem lub wykluczeniem społecznym pozostające bez zatrudnienia zamieszkujący na terenie województwa lubelskiego. Liczba miejsc jest ograniczona (max. 36 uczestników). Obecnie trwa rekrutacja do projektu, w związku z powyższym prosimy o pomoc przy dotarciu do osób należących do grupy docelowej, poprzez zamieszczenie na Państwa tablicy ogłoszeń załączonego w mailu zaproszenia do udziału w projekcie, jak również poprzez przekazanie ww. osobom informacji o realizowanym projekcie.
  odpowiedz na komentarz
 • niepełnosprawny+zdrowa druga połówka
  Danuta
  20.01.2018, 16:52
  od urodzenia jestem niepełnosprawna mąż był zdrowy przeżyliśmy 43 lata wspólnie.2 miesiące temu mąż zmarł co dalej? pozostały tylko wspomnienia ale mocno boli nawet bardzo mocno
  odpowiedz na komentarz
 • prawda
  ewa Głowacka
  05.02.2016, 23:34
  Oczywiście to prawda sama jestem osoba nie niepełnosprawną zycie jest bardzo trudne jestem mężatką maz jest osoba zdrowa i to blad jezeli takie osoby sie pobieraja obrcnie maz mnie zdraca tych zdrad jest duzo a ja czuje sie jak osoba wybrakowana brakuje mi czesci nogi mam proteze czesciowa chodze.dobrze nikt nie domysla sie ze mam proteze czuję sie samotna.bardzo chcialabym po pisac z kimś kto by mnie rozumial nie sxukam zwiazku lecz przyjazni znajomosci
  odpowiedz na komentarz
Prawy panel

Wspierają nas