Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Program "Integracja"

28.02.2013
Autor: Wojciech Urban

Z ogromu spraw wiążących się z tematyką niepełnosprawności zrodził się pomysł stworzenia specjalnego programu telewizyjnego. I tak powstał program „Integracja” emitowany na antenie Polsat News w każdą sobotę o godz. 15.45.

Integracja to magazyn o charakterze poradnikowym, którego celem jest łączenie  środowisk ludzi pełno- i niepełnosprawnych. Z Mileną Sławińską, wydawcą programu, rozmawia Wojciech Urban.

 

Ikona: pobierz plik

Program Integracja (.mp3, 2,72 MB)

Wszystkie odcinki programu Integracja można znaleźć na naszym portalu w zakładce Integracja.tv.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

 • Nie ma i nie będzie integracji
  Jan
  08.09.2013, 20:24
  Przynajmniej na Podkarpaciu, w Polsce B, szczególnie w mniejszych miejscowościach osamotnione osoby niepełnosprawne są znieważane, szykanowane, instytucje, które powinny w takich sytuacjach udzielać pomocy niemajątkowej (prawnej i psychologicznej) umywają ręce. Prowincjonalni oprawcy życzyli sobie choroby i bezwolności, policja inwigiluje prywatne i intymne życie, osoby pracujące są spychane na margines życia o ile mają pracę, lub Firmę. Kopie się leżących i strzela z armat do much, a gangserzy i pijanice są bezkarni.
  odpowiedz na komentarz
 • "Medialna gra". Sprostowanie
  Na odstrzał
  12.08.2013, 20:51
  Oczekuję na swoją szansę sprostowania swojego wizerunku wypaczanego przez lokalnych funkcjonariuszy publicznych, którzy uważają, że mogą niszczyć mi życie tylko dlatego, że w niektórych sytuacjach, zmuszona jestem radzić sobie inaczej. Dodatkowo. Hronologicznego przedstawienia faktów w związku z powyższym oraz na wyjaśnienia udziału medialnych korporacji w moim życiu w celu powodowania destrukcji wszelakich (patrz Konwencja Praw Człowieka)
  odpowiedz na komentarz
 • Medialna gra.
  Beata
  19.07.2013, 22:21
  Media zyczą sobie wykorzystywania niepełnosprawnych dla własnych korzyści i dowartościowania się z próżności, dlatego chcę się dostać do programu.
  odpowiedz na komentarz
Prawy panel

Sonda

Na kogo zagłosujesz w II turze wyborów prezydenckich? (kolejność alfabetyczna)

Biuletyn

Wspierają nas