Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

PFRON: o dofinansowanie do turnusu będzie można aplikować online

30.12.2020
Autor: Beata Dązbłaż, fot. pexels.com
Źródło: pfron.org.pl
mężczyzna leży na boku, fizjoterapeuta dotyka jego ramion i pleców

Od 1 stycznia 2021 r. będzie można aplikować online w systemie SOW PFRON-u o dofinansowanie do turnusu rehabilitacyjnego. Stawiennictwo w urzędzie nie będzie już konieczne.

Cały proces ubiegania się o dofinansowanie będzie realizowany elektronicznie. 

„Uwzględniliśmy też udział Organizatorów Turnusów jako Użytkowników Systemu. Zapewni to między innymi możliwość elektronicznego obiegu takich dokumentów jak „Informacja o wyborze organizatora”, „Oświadczenie organizatora” czy „Informacja o przebiegu turnusu”. Dzięki przystąpieniu do SOW Organizatorów turnusów, nowa funkcjonalność będzie umożliwiała również elektroniczną korespondencję między Wnioskodawcą, Realizatorem i Organizatorem Turnusu w odniesieniu do danej sprawy” – informuje na swojej stronie PFRON.  

W związku z nowymi funkcjonalnościami w systemie SOW, PFRON przygotował pakiet informacji dotyczący dofinansowań do turnusów, dostępny na stronie Funduszu. 

Dodatkowe informacje

Dodatkowe pytania można zadawać na infolinii SOW pod numerem telefonu 800 889 777 czynnym od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00-17.00.

Wniosek od 1 stycznia można złożyć w systemie SOW. 

 

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Czy osoby z niepełnosprawnością wraz z opiekunami powinny być jedną z grup priorytetowych do szczepień przeciwko COVID-19?

Biuletyn

Wspierają nas