Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

PFRON: drugi termin złożenia wniosku dla WTZ-ów

28.09.2020
Autor: bd, fot. pixabay.com
Źródło: pfron.org.pl
osoba ugniata ciasto nie widać jej twarzy

PFRON ogłosił uzupełniający nabór wniosków w projekcie „Bezpieczne WTZ i rehabilitacja społeczno-zawodowa osób z niepełnosprawnościami”. Wnioski można składać od 29 września do 5 października 2020 r.

Kto może składać wnioski:

  • Ci, którzy nie złożyli wniosków dotyczących danego warsztatu terapii zajęciowej lub umowy o zlecenie realizacji zadań przez PFRON na podstawie art. 36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych - kierunek pomocy 1 i 2 w ramach pierwszego naboru, tj. od 11 do 31 sierpnia 2020 r.;
  • Ci, którzy wycofali złożone wnioski;
  • Ci, których wnioski zostały ocenione negatywnie.

Celem projektu jest ochrona zdrowia i życia uczestników zajęć w warsztatach terapii zajęciowej i w ramach zadań zleconych przez PFRON oraz pracowników zaangażowanych w bezpośrednią pracę z osobami z niepełnosprawnościami w sytuacji zagrożenia COVID-19.

Z grantów pozyskanych w ramach projektu można zakupić środki ochrony osobistej dla pracowników WTZ-ów, środki dezynfekcyjne i wyposażenie potrzebne do ich stosowania. 

„WAŻNE – szczególnie dla tych odbiorców wsparcia, którzy wycofali złożone w I terminie wnioski lub których wnioski uzyskały negatywną ocenę: Zmianie uległy zapisy procedury dotyczącej realizacji projektu grantowego oraz załączników (nr 1 i 3 do procedury oraz oświadczenia o kwalifikowalności VAT)” – informuje PFRON. 

Informacje szczegółowe i dokumenty do pobrania na stronie PFRON.

 

 

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Czy nosisz maseczkę?

Biuletyn

Wspierają nas