Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Szansa na zwiększenie kompetencji zawodowych dla osób z niepełnosprawnością wzroku

09.09.2020
Autor: inf. prasowa
Troje młodych ludzi trzymający się za ramiona tyłem do obiektywu z uniesionymi rękami na górze napis projekt edukacyjny dla osób z niepełnosprawnością wzrokową, na dole loga

Fundacja Strefa Innowacji prowadzi rekrutację do bezpłatnego projektu szkoleniowego online „Młodzi sprawni językowo” dla osób z niepełnosprawnością wzroku.

Celem projektu jest zwiększenie szans edukacyjnych oraz wzrost kompetencji zawodowych młodych osób z niepełnosprawnością wzroku. Do udziału w projekcie zaproszone są osoby w wieku 16-29 lat zamieszkałe w miejscowościach do 30 tysięcy mieszkańców, które chcą poprawić swoją znajomość języka angielskiego oraz wzmocnić kompetencje miękkie. 

Uczestnicy projektu wezmą udział w 15-tygodniowym kursie języka angielskiego online. Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu po 90 minut (60 godzin lekcyjnych), w małych grupach w podziale na poziomy zaawansowania. Celem kursu jest podniesienie kompetencji językowych o połowę poziomu wg klasyfikacji A1-C2. Materiały podczas zajęć dostosowane są do potrzeb osób z niepełnosprawnością wzroku.

Udział w projekcie jest bezpłatny. 

Zajęcia odbywają się online. Zgłoszenia można przesyłać do 15 września 2020 r. 

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie projektu. 

 

 

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Czy w Kościele katolickim osoba z niepełnosprawnością powinna mieć możliwość zostać księdzem lub zakonnikiem/zakonnicą?

Biuletyn

Wspierają nas