Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Piorą starannie, gotują z pasją. Zakład Aktywności Zawodowej „Grill” dobrze służy klientom i pracownikom

13.08.2020
Autor: inf. pras.
dwie kobiety na pierwszym planie w pralni

Utrzymanie się na rynku usług podczas pandemii jest ogromnym wyzwaniem. Dlatego pracownicy Zakładu Aktywności Zawodowej „Grill” Caritas Archidiecezji Katowickiej dbają o każdy detal, aby zleceniodawca był zawsze zadowolony i polecał ich nowym klientom. Markę firmy buduje się latami…

Zakład Aktywności Zawodowej „Grill” powstał w 2013 roku. Placówka prowadzona przez Ośrodek dla Osób Niepełnosprawnych Miłosierdzie Boże w Borowej Wsi, specjalizuje się w świadczeniu usług pralniczych oraz gastronomicznych. Pralnia pracuje na dwie zmiany i może zrealizować zamówienia do 6 tys. kg na miesiąc. Jej pracownicy wykorzystują nowoczesne urządzenia, które spełniają wszystkie wymagane standardy sanitarne zapewniając m.in. niemieszanie czystego oraz brudnego asortymentu. Z usług pralniczych korzystają klienci indywidualni, a także duże firmy, restauracje i przychodnie. Personel stara się zaspokoić potrzeby każdego zleceniodawcy i sprostać jego oczekiwaniom.

Na miejscu i na wynos

Dział gastronomiczny zapewnia wyżywienie podopiecznym Ośrodka dla Osób Niepełnosprawnych Miłosierdzie Boże. Kuchnia wydaje ok. 200 obiadów dziennie oraz 150 śniadań i kolacji. Ale nie tylko – smaczne i zdrowe posiłki dostarczane są również, w ramach cateringu, na imprezy okolicznościowe, a także serwowane na miejscu podczas przyjęć w sali bankietowej. Zaplecze kuchenne jest wyposażone  w specjalistyczny sprzęt, który pozwala gotować dania dla najbardziej wymagających klientów. Tutaj wszystko robi się z pasją!

Zakład Aktywności Zawodowej „Grill” zatrudnia w sumie 45 osób, z których 36 posiada orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Pracownicy z niepełnosprawnością wykonują każde zadanie z niezwykłą starannością i ogromnym zaangażowaniem. Wszyscy mają zapewnioną pomoc doświadczonych instruktorów.

Caritas archidiecezjalne i diecezjalne prowadzą osiem Zakładów Aktywności Zawodowej, dla których celem działalności jest rehabilitacja zawodowa i społeczna osób z niepełnosprawnością. Placówki w Budach Głogowskich, Katowicach, Kielcach, Łodzi, Mikołowie, Jeleniej Górze i Siedlcach zatrudniają osoby ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności, które wymagają chronionych warunków pracy.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Wspierają nas