Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Wrocław: spacer po Brochowie z audiodeskrypcją

20.07.2020
Autor: inf. prasowa, fot. pixabay.com
widok na wrocławskie kamienice na rynku
Fundacja Katarynka i Strefa Kultury Wrocław zapraszają na spacer z audiodeskrypcją po Brochowie. W sobotę, 1 sierpnia, poznamy osiedlowe plenery, ciekawą architekturę i nieznane historie, które opisywać będziemy przy pomocy audiodeskrypcji. Odwiedzimy m.in. wyremontowany dworzec kolejowy, najstarszy park we Wrocławiu oraz liczne podwórka i zakamarki Brochowa.
 
Wycieczkę poprowadzi przewodnik Szymon Maraszewski, który „Sąsiedzkim spacerom” przewodzi już od kilku lat.
 
Spacer rozpocznie się o godzinie 11:00. Udział jest bezpłatny, w związku z ograniczoną liczbą miejsc prosimy o wcześniejsze zapisy na adres mailowy: bezbarier@strefakultury.pl. Miejsce zbiórki i szczegółowy regulamin prześlemy w odpowiedzi zwrotnej.
 
Podczas spaceru zapewniamy odbiorniki do odsłuchania audiodeskrypcji, ale prosimy o zabranie ze sobą własnych słuchawek. Jeśli nie możesz przyjść z asystentem, chętnie pomożemy – zgłoś nam, jeśli potrzebujesz osoby towarzyszącej, postaramy się pomóc.
 
Bardzo prosimy też o zaopatrzenie się w środki ochrony osobistej (np. zabranie i noszenie maseczki), a także zachowanie 2-metrowej odległości między spacerowiczami. Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze!
 
Na zgłoszenia czekamy do piątku 31.07 do godziny 16:00.
 
 

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Jak często spotykasz się z niemiłym komentarzem lub nieprzyjemną reakcją dotyczącą niepełnosprawności Twojej, Twojego dziecka lub innej osoby, którą się opiekujesz?

Biuletyn

Wspierają nas