Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Dofinansowanie z PFRON

07.09.2020
Autor: Z.

Jestem zatrudniona u pracodawcy (jednoosobowa działalność gospodarcza). Pracodawca zatrudnia około 30 osób. Pracodawca otrzymał moje zaświadczenie o niepełnosprawności, stopień umiarkowany. Moje pytanie: czy mogę się dowiedzieć z jakich dofinansowań pracodawca korzysta w związku z zatrudnieniem mnie, tzn. przede wszystkim interesuje mnie, czy korzysta z dofinansowania wynagrodzenia w kwocie 1200 zł na osobę niepełnosprawną stopień umiarkowany po przekroczeniu 6% wskaźnika zatrudnienia osób niepełnosprawnych. Czy PFRON udzieli mi takiej informacji. Jeżeli tak, to proszę o adres placówki lub nr telefonu. Nadmieniam, że chcę znać informację tylko o sobie.

Szanowna Pani,

może Pani uzyskać informacje z PFRON na temat czy pracodawca uzyskuje dofinansowanie do Pani wynagrodzenia. Warunkiem jest wysłanie uprzednio maila z danymi pracodawcy, a także swoimi danymi pod adres: sod@pfron.org.pl

W przypadku dodatkowych pytań, proszę dzwonić pod numer infolinii PFRON - 22 581 84 10.

 

Z poważaniem,

Anita Siemaszko, prawnik

 

Prawy panel

Sonda

Czy popierasz zakaz aborcji, gdy zachodzi duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu?

Biuletyn

Wspierają nas