Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Weź udział w festiwalu sportów wodnych! Bezpłatnie – dla osób z niepełnosprawnością

26.06.2020
Autor: inf. pras.
żaglówki na jeziorze

Trwa nowy nabór na XVI Festiwal Sportów Wodnych Osób Niepełnosprawnych! Do wyboru są trzy terminy. Do udziału w bezpłatnej dla osób z niepełnosprawnością imprezie zaprasza Stowarzyszenie Mazurska Szkoła Żeglarstwa.

XVI Festiwal Sportów Wodnych Osób Niepełnosprawnych to ogólnopolska impreza integracyjna, która ma udowodnić, że środowisko wodne jest łatwo dostępne dla osób niepełnosprawnych. Podczas tej imprezy będą do dyspozycji różnorodne sprzęty wodne: jachty kabinowe i otwarto - pokładowe (w tym dezety i katamarany), motorówki, kajaki itp. Przez dwa pierwsze dni będą prowadzone na tym sprzęcie zajęcia na wodzie. Trzeciego dnia zostaną rozegrane regaty pn. Memoriał Eugeniusza Wilczyńskiego.

Udział w Festiwalu jest dla osób niepełnosprawnych bezpłatny (zakwaterowanie, wyżywienie, sprzęt, instruktorzy). Organizator nie pokrywa kosztów dojazdu.

Terminy:

 • I Edycja 28-30.06.2020
 • II Edycja 4 – 6.08.2020
 • III Edycja 21-23.08.2020

Miejsce:

Oczy Mazur – Międzynarodowe Centrum Żeglarstwa i Turystyki Wodnej w Giżycku, ul. Moniuszki 24, tel: 667 666 219, (87) 428 59 71

Szczegółowe informacje na stronie Mazurskiej Szkoły Żeglarstwa oraz pod mailem: msz@msz.org.pl i u Katarzyny Sztachelskiej, tel. 667 666 219.

Impreza jest dofinansowana przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Organizator to Stowarzyszenie Mazurska Szkoła Żeglarstwa. Współorganizatorzy: Polski Związek Żeglarzy Niepełnosprawnych i Oczy Mazur –Międzynarodowe Centrum Żeglarstwa i Turystyki Wodnej.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

 • to asurd mazurskiej szkoly-pisalem kilkakrotnie,nawet nie otrzymalem opowiedzi
  bk
  14.07.2020, 19:42
  ficja wyludzania pieniedzy...
  odpowiedz na komentarz
Prawy panel

Wspierają nas