Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Koronawirus pozbawił Cię pracy? Znajdziesz nową w Centrum Integracja!

24.06.2020
Autor: Beata Dązbłaż, fot. sxc.hu
przycisk wysyłania maila w laptopie

Chcesz aktywnie szukać pracy? Potrzebne do tego narzędzia i wsparcie otrzymasz w Centrach Integracja w Gdyni, Warszawie i Zielonej Górze. Zadzwoń, aby umówić się na spotkanie z doradcą zawodowym.

Jeśli szukasz pracy, możesz zgłosić się do Centrum Integracja w jednym z trzech miast, o ile spełniasz następujące warunki:

 • posiadasz aktualne orzeczenie o niepełnosprawności,
 • nie pracujesz,
 • mieszkasz na terenie województwa, w którym znajduje się Centrum Integracja,
 • masz skończone 18 lat i nie przekroczyłeś wieku trwania aktywności zawodowej.

Nasi doradcy pomogą opracować indywidualną ścieżkę zawodową i diagnozę zawodowych możliwości, stworzyć Indywidualny Plan Działania oraz utworzyć dokumenty aplikacyjne.

- Zapraszamy stacjonarnie do naszych biur w Zielonej Górze, Warszawie i Gdyni, mimo epidemii czekamy na Państwa w siedzibach Centrum Integracja. Pracujemy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16. Zapraszamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego, aby umówić się na spotkanie. Pracujemy z zachowaniem reżimu sanitarnego, w naszych biurach dostępne są środki dezynfekcyjne, każde pomieszczenie jest dezynfekowane po spotkaniu z odwiedzającymi nas gośćmi – mówi Dorota Pogan z Centrum Integracja w Warszawie.

Podkreśla, że doradcy Integracji pomogą odnaleźć się na rynku pracy wszystkim, którzy stracili zatrudnienie w czasie pandemii, ale też długotrwale szukają pracy.

- Zapewniamy konkretne wsparcie w zakresie aktywizacji zawodowej dostosowane do potrzeb danej osoby – dodaje.

Nasi pośrednicy pracy służą pomocą w aktywizacji zawodowej na otwartym rynku pracy oraz wsparciu w utrzymaniu zatrudnienia.

Porady prawnika i psychologa

Specjaliści pomogą także w znalezieniu płatnego stażu zawodowego, dostosowanego do indywidualnego profilu oraz w znalezieniu odpowiednich szkoleń zawodowych, podnoszących kwalifikacje.

Do dyspozycji kandydatów jest także prawnik i psycholog, z których porad można skorzystać po uprzednim telefonicznym umówieniu się.

Aby uzyskać potrzebne wsparcie, skontaktuj się z jednym z Centrów Integracja:

Sprawdź, jakie zasady obowiązują obecnie w naszych Centrach Integracja, jeśli chcesz je odwiedzić osobiście.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

 • ....
  Jan Rozwodnik
  27.06.2020, 15:45
  ... za 2600, najlepiej ze znacznym, schorzeniem specjalnym i fizyczna na miejsce Ukraincow..... nie dziekuje, mam godnosc. Oferty tak
  odpowiedz na komentarz
Prawy panel

Wspierają nas