Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

PŁATNY STAŻ z gwarancją zatrudnienia

24.06.2020
Autor: Kamila - biuro projektu

Profil stanowiska: Oferujemy 4 miesięczne płatne staże w ramach projektu "Wykaż się, a będziesz mieć pracę - szkolenia i staże szansą na start zawodowy"

Wymagania: Firma „Competence – Training & Coaching” realizuje projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego i poszukuje: osób, które: – są w wieku 18-29 lat, – mieszkają na terenie powiatu zielonogórskiego, świebodzińskiego, nowosolskiego, krośnieńskiego, żarskiego, żagańskiego lub wschowskiego – aktualnie nie pracują, nie szkolą się i nie kształcą w trybie stacjonarnym, – są osobami biernymi zawodowo tj. nie pracują i nie są zarejestrowane w urzędzie pracy jako osoby bezrobotne – nie posiadają doświadczenia zawodowego lub posiadane przez nich doświadczenie jest niewielkie – do 5 lat (do doświadczenia zawodowego nie wliczane są praktyki i staże zawodowe, prace dorywcze niezwiązane z zawodem, wykonywane np. podczas studiów, umowy zlecenia).

Oferujemy: – 4-miesięczny płatny staż zawodowy z możliwością zatrudnienia po jego zakończeniu; – bezpłatne szkolenia zawodowe, w tym szkolenie komputerowe z możliwością uzyskania certyfikatu ECDL za udział w szkoleniu otrzymujesz stypendium szkoleniowe – diagnozę predyspozycji zawodowych i poradnictwo w zakresie przygotowania dokumentów aplikacyjnych i wyboru miejsca stażu/pracy zawodowej; – wsparcie pośrednika pracy, który będzie szukał Twojej wymarzonej pracy; – w razie potrzeby indywidualne wsparcie psychologiczne; Każdy z pracodawców, z którymi współpracujemy oferuje po 4 miesięcznym stażu gwarancję zatrudnienia na minimum 3 miesiące na umowę o pracę.

Miejsce pracy: Zielona Góra, powiat zielonogórski, świebodziński, żarski, żagański, wschowski, nowosolski

Uwagi: Ilość miejsc ograniczona! Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej projektu: WWW.STARTZAWODOWY.PL lub pod nr. tel. 68 307 07 33 lub 534 830 860

Miejsce: Zielona Góra, powiat zielonogórski, świebodziński, żarski, żagański, wschowski, nowosolski

Okres publikacji: 2020-06-24 - 2020-07-24

Podpis: Kamila - biuro projektu

Telefon: 534 830 860

E-mail: biuro@startzawodowy.pl

Redakcja portalu nie odpowiada za treść ogłoszeń.
Prawy panel

Sonda

Czy z powodu pandemii koronawirusa miałaś/-eś problemy z dostaniem się do lekarza, szpitala lub na rehabilitację?

Biuletyn

Wspierają nas