Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Trwa rekrutacja do projektu Polskiego Związku Niewidomych

09.06.2020
Autor: inf. pras., fot. pixabay.com
przycisk wysyłania maila w laptopie

Instytut Tyflologiczny Polskiego Związku Niewidomych prowadzi drugą edycję projektu pn. „Aktywny Absolwent”, współfinansowanego ze środków PFRON i realizowanego w ramach pilotażowego programu „Absolwent”. Projekt skierowany jest do osób z całej Polski. 

Projekt skierowany jest do osób, które spełniają łącznie poniższe warunki:

 • posiadają orzeczenie o lekkim, umiarkowanym lub znacznym stopniu niepełnosprawności wzrokowej,
 • są studentami ostatniego roku lub absolwentami uczelni wyższych, którzy ukończyli naukę maksymalnie 5 lat temu (studia licencjackie, magisterskie, podyplomowe, doktoranckie).

Celem projektu jest pomoc w znalezieniu zatrudnienia.

Uczestnikom są oferowane:

 • szkolenia i kursy zawodowe,
 • nauka języków obcych,
 • płatne staże zawodowe,
 • doradztwo i coaching.

Osoby zainteresowane powinny wypełnić formularz rekrutacyjny i przesłać go na adres aktywnyabsolwent@pzn.org.pl. Formularz zgłoszeniowy znajduje się do pobrania na stronie pzn.org.pl. We wszystkich sprawach dot. projektu „Aktywny Absolwent” można kontaktować się z nami również telefonicznie pod nr tel. 22 635 60 38 lub 22 831 22 71 wew. 255

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

 • Ciekawe
  Witold
  10.06.2020, 13:35
  Ile osób, które wzięły udział w poprzedniej edycji, faktycznie znalazło i utrzymało zatrudnienie. Dziwnie wygląda propozycja pomocy w znalezieniu zatrudnienia, która nie zawiera żadnej informacji o potencjalnym zatrudnieniu czy współpracujących pracodawcach, a jedynie o płatnym stażu, ani nie legitymuje się sukcesem edycji poprzedniej.
  odpowiedz na komentarz
Prawy panel

Sonda

Czy osoby z niepełnosprawnością wraz z opiekunami powinny być jedną z grup priorytetowych do szczepień przeciwko COVID-19?

Biuletyn

Wspierają nas