Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Mid-Backend PHP Developer

21.05.2020
Autor: Łukasz Plutecki

Profil stanowiska: AtomStore to jeden z najlepszych systemów e-commerce dostępnych w Polsce. Nasz system wyróżnia się bardzo szeroką funkcjonalnością, która obejmuje takie moduły i funkcje, jak personalizacja oferty, rekomendacje, marketing automation czy integrację z marketplaces. Platforma wybierana jest przez duże i średnie sklepy internetowe. W swoim portfolio mamy takie marki jak TaiwanGun, Cocolita, DeeZee, Ogrodosfera, Nowa Farmacja, Preorder, Manta i wiele innych. System pozwala obsłużyć ruch na poziomie 1 mln UU / mc, bazy produktowe do 500 tys. produktów i do 4 000 zamówień / dzień. Jeśli interesuje Cię realizacja projektów e-commerce zgłoś się do nas. Poszukujemy osoby na stanowisko programisty, która dołączy do zespołu AtomStore i będzie aktywnie wspierać rozwój systemu na stanowisku programisty PHP.

Wymagania: - dobra znajomość zagadnień związanych z programowaniem obiektowym w języku PHP7 (w tym jednego z popularnych frameworków: CakePHP, Zend, Symfony, Laravel, Yii, etc.) - dobra znajomość baz danych MySQL - doświadczenie z SOAP, REST itp. - znajomość XHTML, CSS, JavaScript oraz narzędzi typu Eclipse, SVN, Github, Vue.js - umiejętność pracy w zespole i komunikatywność - znajomość języka angielskiego (na poziomie pozwalającym czytanie dokumentacji) - mile widziana znajomość CakePHP.

Oferujemy: - pracę przy rozwoju autorskiego systemu e-commerce AtomStore - rozwój zaawansowanych modułów (marketing automation, rekomendacje, moduły - integracji API w tym z systemami ERP Comarch, marketplaces jak Ebay czy Amazon) możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającym się sektorze e-commerce - benefity np. dopłatę do karty FitSport, - pracę stacjonarnie w biurze z możliwością pracy zdalnej oraz elastyczne godziny pracy - umowę o pracę lub B2B w zależności od preferencji - wynagrodzenie uzależnione od umiejętności: 10 - 12 tys PLN brutto ( 10 - 12 tys PLN netto w przypadku rozliczenia B2B)

Miejsce pracy: Kraków, Dobrego Pasterza 13/6

Miejsce: Kraków

Okres publikacji: 2020-05-21 - 2020-06-20

Podpis: Łukasz Plutecki

E-mail: rekrutacja@atomstore.pl

Redakcja portalu nie odpowiada za treść ogłoszeń.
Prawy panel

Biuletyn

Wspierają nas