Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

KONSTRUKTOR

21.05.2020
Autor: masterprofi

Profil stanowiska: Badania przemysłowe i prace rozwojowe, w tym konstrukcja prototypów i analiza wyników.

Wymagania: Wykształcenie wyższe o specjalności budowa maszyn, dobra organizacja pracy, umiejętność czytania dokumentów technicznych, sumienność, komunikatywność.

Oferujemy: Stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego, atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w dynamicznym zespole.

Miejsce pracy: Centrum Badawczo-Rozwojowe MasterProfi Sp. z o.o.

Uwagi: W procesie rekrutacji na ww. stanowisko nie będą brane pod uwagę względy takie jak płeć, rasa, kolor skóry, pochodzenie etniczne lub społeczne, cechy genetyczne, język, religia lub przekonania, opinie polityczne lub wszelkie inne opinie, przynależność do mniejszości narodowej, majątek, urodzenie, niepełnosprawność, wiek lub orientacja seksualna. CV należy składać wraz z wypełnionym formularzem rekrutacyjnym (do pobrania www.masterprofi.eu) do siedziby firmy MasterProfi Sp. z o.o. 35-213 Rzeszów, ul. Kapitałowa 8. Do CV prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Miejsce: Rzeszów

Okres publikacji: 2020-05-21 - 2020-06-20

Podpis: masterprofi

Telefon: 604153408

E-mail: kamila@profieurope.eu

Komunikator: masterprofi.eu

Redakcja portalu nie odpowiada za treść ogłoszeń.
Prawy panel

Biuletyn

Wspierają nas