Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Specjalista ds. kadr i płac

20.05.2020
Autor: Kraina Odkrywcy Sp. z o.o.

Profil stanowiska: Będziesz odpowiedzialny/a: - sporządzanie dokumentacji kadrowej dotyczącej nawiązania/trwania/zakończenia stosunku pracy, - prowadzenie teczek osobowych, - ewidencja oraz rozliczanie czasu pracy i nieobecności, - nadzorowanie terminowości przeprowadzania badań lekarskich i szkoleń bhp, - naliczanie wynagrodzeń i świadczeń z ubezpieczenia społecznego, - rozliczanie wynagrodzeń z tytułu umów cywilno-prawnych, - sporządzanie deklaracji PIT/ZUS/GUS/PFRON.

Wymagania: Jeśli posiadasz: - wykształcenie minimum średnie, - co najmniej rok doświadczenia w pracy na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac, - znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych, - znajomość programów: Optima / Płatnik, - samodzielność w wykonywaniu zadań, - dokładność i terminowość.

Oferujemy: Z nami zyskujesz: - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - możliwość rozwijania swoich kompetencji w dynamicznie rozwijającej się firmie, - przyjazne wdrożenie do pracy oraz merytoryczne wsparcie Zespołu, - dostęp do nauki języka angielskiego i niemieckiego na platformie językowej.

Miejsce pracy: Kraków, Bronowice

Uwagi: https://krainaodkrywcy.traffit.com/public/form/a/OExzPQ==

Miejsce: Kraków, Bronowice

Okres publikacji: 2020-05-20 - 2020-06-19

Podpis: Kraina Odkrywcy Sp. z o.o.

Telefon: 696309367

E-mail: i.wisniewska@krainaodkrywcy.pl

Redakcja portalu nie odpowiada za treść ogłoszeń.
Prawy panel

Sonda

Co myślisz o znoszeniu kolejnych obostrzeń związanych z pandemią COVID-19?

Biuletyn

Wspierają nas