Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Prośba o pomoc

13.05.2020
Autor: Tadeusz Porada

Od dnia 4 maja 2020 roku po prawie dwumiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa i sytuacją epidemiologiczną w kraju Ministerstwo Zdrowia zezwoliło na wznowienie działalności zakładów rehabilitacyjnych. W związku z dwumiesięcznym przestojem w prowadzeniu rehabilitacji brak nam środków finansowych na zakup wyposażenia niezbędnego przy zapobieganiu zakażeniem koronawirusem dla pacjentów i personelu NZOZu Zakładu Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego im. Jana Pawła II w Olsztynie koło Częstochowy.

Zarząd Stowarzyszenia Ludzi Otwartych Serc „LOS” prowadzący ww. NZOZ prosi o wsparcie i pomoc rzeczową w zakresie środków ochronnych w postaci: fartuchów ochronnych, maseczek jednorazowych, rękawic nitrylowych, środków do dezynfekcji rąk i pomieszczeń, chusteczek do dezynfekcji powierzchni. Stowarzyszenie „LOS” – organizacja pożytku publicznego działa od ponad 30 lat na rzecz osób niepełnosprawnych, schorowanych, wymagających pomocy rehabilitacyjnej.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu wielu ludzi dobrej woli w 2002 roku uruchomiło NZOZu Zakład Ortopedyczno-Rehabilitacyjny im. Jana Pawła II w Olsztynie. Rocznie przyjmujemy około kilkuset pacjentów. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego, w związku z czym możemy przyjmować darowizny rzeczowe i finansowe.

Za każdą pomoc serdecznie dziękujemy w imieniu personelu Zakładu Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego oraz pacjentów.

Kontakt: Stowarzyszenie Ludzi Otwartych Serc „LOS”
ul. Mstowska 52 42-256 Olsztyn koło Częstochowy
tel. 34/328 50 43 /
email: stowarzyszenielos@wp.pl

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zakład Ortopedyczno-Rehabilitacyjny im. Jana Pawła II
ul. Mstowska 52 42-256 Olsztyn koło Częstochowy
tel. 34/360 81 28
email: los.ortreh@autograf.pl

Miejsce: OLSZTYN ŚLĄSKIE

Okres publikacji: 2020-05-13 - 2020-06-12

Podpis: Tadeusz Porada

E-mail: stowarzyszenielos@wp.pl

Redakcja portalu nie odpowiada za treść ogłoszeń.
Prawy panel

Biuletyn

Wspierają nas